Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Poslední víkend

Posledních pár dní bylo opravdu krásných - co se počasí týče i zážitků. Od soboty jsme měli bohatý program, jelikož je to náš poslední víkend spolu před Georgovým odjezdem na misi.
V sobotu jsme měli v práci den otevřených dveří a tak jsem George vzala, abych mu taky ukázala, kde pracuji a při té příležitosti jsem byla požádána paní ředitelkou postarat se o malování na obličeje dětí. No, asi mi to šlo, protože jsem pak malovala i na několik kolegyněk. Bohužel nic z toho George nevyfotil, foťák vyndal až při pořádné akci - plazil se nám po zahradě had. A docela pěkný. Po té, co ho chytli a postarali se o něj jsme s Georgem vyrazili na chvíli domů, odpočinout si od toho horka (celý týden jsou pěkná vedra, až se mi z toho v pátek udělalo špatně - doslova). Večer jsme pak šli na večeři na nějaké ty mořské potvůrky a pak do kina na druhý díl Narnie. Moc pěkný.
V neděli jsme měli v plánu piknik u jezera Thunderbird. Bylo tam opravdu krásně, půjčili jsme si šlapadlo a trošku se "projeli" kolem. Dokonce jsem se po tomto víkendu i trošku opálila, takže už snad nevypadám, jako ředitel vápenky, ale na druhou stranu na George teda v žádným případě nemám :-)


Včera se ručička teploměru vyšplhala na 37°C a tak se nám toho nechtělo moc dělat. I tak jsme ale šli na procházku do venkovní části botanické zahrady. Bohužel jsem si zapomněla kartu od foťáku v počítači, takže jsem musela fotit jen telefonem. Což mě mrzí, protože barvičky to byly krásný. Ale co se dá dělat. Po vycházce jsme si zašli na zmrzku a pak už jsme jeli domů.


Dneska už tak šílený vedro nebylo, ale i tak jsme zůstali doma. Teda po většinu dne. Odpoledne jsem koupila letenky do ČR, takže dorazíme přesně na taťkovy narozeniny, tedy 23. září. Zůstaneme tři týdny. Už se oba moc těšíme, George si s sebou do Peru dokonce i zabalil malou příručku s českými frázemi, tak snad se něco naučí :-)
Jinak odpoledne jsme ještě zašli do Best Buy a KONEČNĚ si koupili nový foťáček. Je to Olympus Stylus 840, takovej hezoučkej, drobnej, ale se spoustou funkcí. Takže jsem spokojená. Snad bude sloužit tak dlouho jako ten, co mám od taťky - a už tu s ním fotím skoro tři roky :-)
Tak už snad abych zase šla, peču Georgovi nějaké pusinky (pomerančový), aby měl s sebou .-)

2 Komentáře:

 1. Annie řekl(a)...
   

  Ahooooj Luci, tak koukám, že jsme byly naladěný na stejnou notu...My taky kupovali foťák-v úterý a máme Olympus FE 310...takovej náš mazlík:)
  jo a taky nám konečně dorazil kočárek...už jsem měla děsy, že to nestihnou...:)
  Každopádně koukám, že si to za louží užíváš! jo a bílou barvu dop. samoopalovák...mě se teď taky šiknul-na nohy...nesmím se opalovat kvůli hormonálním změnám...
  jo a nějak mi blbnou spolužáci a vůbec se tam nemůžu dostat...a to jsem si jen měnila přihlašovacího maila...tak si připadám jak totální trubka...:)

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Man... I should have taken the new camera... I should/ve set my foot down... :)


  -G

Okomentovat