Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Sama doma....

Tak a už jsem sama doma.. George ve čtvrtek odjel na tříměsíční misi do Peru. Původně měl odjíždět už ve středu v noci, o půlnoci jsem ho odvezla, rozloučili jsme se a ve dvě ráno mě vzbudil telefon, abych si ho zase vyzvedla, že prý budou odjíždět až druhý den. Ve čtvrtek už jsme to loučení měli natrénované, tak to šlo líp :-)
No, a tak si teď užívám toho, že jsem si krásně uklidila a nikdo mi to nerozbordelařuje.. ušila jsem nové závěsy do jídelny (až došiju i záclony tak přihodím fotečku). Stýskat se mi začne až dýl.. ale stejně budu v práci, takže tolik času na stýskání naštěstí nebude - a o víkendech už se snad nějak zabavím :-)
Dneska jsem se chtěla projet na kole, ale jelikož už tu jsou přes den (a i večer) pěkná vedra, musela jsem vyjet už ráno (a i tak už bylo v devět 26°C). Jela jsem stezkou přes rodinný kemp a pořídila jsem vám pár foteček novým foťáčkem. Tento týden ho také vezmu do školy a vyfotím vám svoji třídu.

0 Komentáře:

Okomentovat