Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Pár foteček



Tak jsem teď strávila celé odpoledne předěláváním svého blogu, protože se mi to celé pokazilo a ani si nejsem jistá, jestli s tím jsem spokojená. Spousta věcí ještě nefunguje nebo není tak, jak bych si to představovala, ale už se v tom dneska nechci víc hrabat. Tak to snad dodělám zítra. Kvůli tomu jsem se ale ani nedostala k šití závěsů a nových uniforem, jak jsem si plánovala. A to jsem se na to těšila. No hrůza.
Tentokráte vám ale aspoň přidám docela dost foteček. Výše je mapa, kterou mi George nakreslil než odjel, já jsem ji vymalovala a vystříhala a s dětmi vyrobila různé obrázky. Mám z ní radost, vyšlo to přesně, jak jsem si představovala, a to s tím ještě nejsme ani hotoví, více výrobků přibyde v dalších dvou týdnech. Tak pak ještě přidám závěrečné foto, kolik jsme toho udělali. Pak jsem vám také vyfotila svou třídu a nástěnku, kterou jsem vytvořila minulý týden - děti tam ještě nejsou všechny, pracuje se na tom :-)
Jelikož naše paní ředitelka odešla, zástupkyně Ashley převzala její pozici a na místě Ashley je teď Amanda. Takže jsme měly co oslavovat, i když se nám tedy po té "staré" ředitelce bude stýskat. Zašly jsme na večeři do Chilli a takž přidávám jednu aktuální fotečku, abyste nezapomněli, jak vypadám :-)


1 Komentáře:

  1. Anonymní řekl(a)...
     

    Ahoj Lucinko, máš moc krásný stránky, vážně Ti závidím, co máš za zážitky a že máš tak úžasnýho chlapa. Jen mi moc chybíš...Gába

Okomentovat