Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny!!

Minulý týden jsem to nějak nezvládla a tak tedy doháním. Minulý pátek jsme si večer zašli s Georgem na večeři a do kina, shlédli jsme film Angels and Demons. Líbilo se nám to, až na to, že kdyby mi to George neřekl, tak bych si bývala ani neuvědomila, že je to další díl filmu Da Vinci Code :-)

V sobotu kolem poledního jsme naložili věci do auta a vyrazili jsme na víkend k jezeru Thunderbird. Spolu s námi tam bylo asi dvacet dalších kamarádů, ugrilovali jsme nějaké masíčko, pojedli a popili a spousta z nich pak na večír odjela domů. Benji byl s námi, zaplaval si v jezeře, poběhal si kolem a většinu dne proseděl ve stínu protože bylo pomalu 34°C.
Jelikož my jsme si v pátek v noci dojeli koupit stan a pro mě karimatku (George říkal, že ji prý nepotřebuje a pak k ránu hekal :-), zůstali jsme spolu s dalšími čtyřmi kamarády přes noc. Zapálili jsme oheň, povídali si, opekli jsme si Smores (sandwich, který je ze dvou sušenek a plátku čokolády a uprostřed marshmallow, které se opeče nad ohněm), jen teda nějaká ta kytara tam chyběla.
V pondělí mi pak už začala škola. Dělám ten internetový kurz, takže teď nikam nemusím a musím říct, že mi to teda zatím maximálně vyhovuje. Už jsem dostala první jedničku a dneska ještě musím napsat asi dva úkoly, abych se s tím pak nemusela dělat během týdne.

V pátek večer jsme šli se spoustou kamarádů do jedné německé restaurace. Ani jsem o ní nevěděla, je taková schovaná. Když jedete kolem, tak ale jak kdyby přímo z Německa vypadla, taková chaloupka to je. Já jsem si objednala vepřové v pivní omáčce s knedlíkem a červeným zelím (George mi ale snědl půlku talíře, jak mu to chutnalo :-) a George měl vídeňský řízek. Všichni si pochutnali, hlavně na pivu, které vaří přímo tam.
V sobotu jsme si pak šli koupit něco, co jsme už dlouho chtěli a co jsme si měli koupit už dávno. Čistič koberců a podlah :-) To byste nevěřili, jakou stezku si tu Benji vyčůral, než se naučil chodit ven :-) No, ale teď už je zase všechno při starém, krásně to tu voní a koberec je jako nový :-) Když už jsme u toho Benjiho, tak musím zmínit, že jsme mu dneska napustili vanu a nechali si ho trošku poplavčit :-) Jelikož se nám rozbila klimatizace a opravář přijde asi až tento nadcházející týden, máme tu pěkný vedro. Venku je nějakých 31°C, ale uvnitř, se zapnutou sušičkou a občas i troubou, to vyleze i na víc.. Tak si kluk polebedil ve vaně a hned mu bylo líp :-)

Včera jsme ale ještě po celém dnu uklízení šli na večeři do Cheescake factory s mojí kamarádkou Lindsay, která slavila narozeniny. No, byli jsme pak pěkně utahaný. Dneska budu mít program více méně studijní, o přestávkách budu skládat prádlo a pak chci k večeři udělat čínskou polévku s plněnými knedlíčky wonton :-)
Tak už abych se do toho dala.

4 Komentáře:

 1. Ivana řekl(a)...
   

  Benjisek je uplna ryba. A ten cistic kobercu musi bejt super.

 2. Mama Cat řekl(a)...
   

  Jo, cistic bychom taky brali! Vsema deseti! :o) Moc se nam libila vase fotka u stanu. Na tech z hospody bych Te nejdriv malem ani nepoznala. Modra Ti zvyraznuje oci a slusi Ti. (Jako moji mame... :o)Jo, s klimatizaci jsme meli pred par lety neco podobneho. Tady uz na to neni clovek zvykly, vid, spat ve vedru... :o) Pozdravuj George i Benjiho. Ja letim zapnout mycku a potom se jdeme koupat! Pa

 3. Mama Cat řekl(a)...
   

  Luco, diky za balicek. Pranicko krasne, povesila jsem ho na zed a bryndacky jsou taky krasny, mockrat dekujeme. To sis teda posila, panecku. Zase to mas jak z fabriky, nebo teda vlastne jeste lepsi! Diky! Mejte se prima, pa.

 4. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  nemáte zač, Dáši.. :-) Já jim říkám "maxi bryndáky", protože jsou o dost větší než většina těch, co se prodávají v obchodech.. :-) ale to se hodí, i když teď jsou teda asi ještě větší než Danica :-)

Okomentovat