Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Vedro jako v psinci.. :-)


Tak už tu máme léto i oficiálně a sním i pěkná vedra.. denně se tu teď teplota vyšplhá až na nějakých 39, včera dokonce 41°C, takže jsem ráda, že ven pomalu nemusím a v podstatě celý den jsem uvnitř s klimatizací. S dětmi teď můžem chodit na hřišťátko jen dopoledne, a to jen na patnáct minut, protože už je stejně 30°C. Na rozdíl od Čech, rána ani noci tady totiž nejsou o moc chladnější než dny. Například dnes, když jsem v sedm odjížděla do práce, tak už bylo 26°C. Ale nestěžuju si, naopak.. pořád lepší než deště. Kvůli tomu počasí jsme se tedy i rozhodli koupit Benjimu takový malý bazének. V noci na dnešek nás štěkáním vzbudil ve tři ráno, tak ho George vzal ven, aby se šel vyčůrat (i když většinou nás v noci nebudí) a on místo čůrání skočil do bazénu :-) Asi se chtěl vycachtat při měsíčku.. :-)
Jinak o víkendech toho teď nic moc neděláme, jelikož se musím učit. Minulou sobotu jsme akorát šli k jednomu kamarádovi na takovou party na rozloučenou, protože ho šťastlivce převeleli na Floridu. Nás zas nikam. Ach jo... Rádi bychom už někam jinam, ale i tak to tu pár výhod má - v jiných státech bych třeba nemohla dostat to stipendium a školné bych si musela platit v plné výši. A že to není sranda.
Už se nám to blíží a příští čtvrtek budeme odlétat na dva týdny k Georgovým rodičům. Původně s námi měl letět i Benji, ale nakonec jsme zjistili, že je moc velký, aby s námi letěl v kabině (a v zavazadlovém prostoru nemůže, jelikož je jednou z ras, které mají krátké nosy a s těmi teplotami tady by to byl risk). Takže to teď vyřizujeme a bude tedy po dobu našeho pobytu u jednoho Georgova kamaráda. Je nám to líto, ale aspoň ušetříme $200 za jeho "letenku".
Už toho máme na náš výlet spoustu naplánovaného, tak uvidíme, kolik z toho nám vyjde. Samozřejmě se pokusíme navštívit co nejvíce členů Georgovy rozsáhlé rodiny, pak pár výletů do NYC (14. července budeme mít třetí výročí od svatby, tak bychom si chtěli projít všechna místa, kde jsme byli na našem prvním "rande"), pak čtvrtého července na Den Nezávislosti, chceme jít do parku k Sochy svobody na ohňostroje. Pak bychom také chtěli vlakem do Washingtomu D.C., ale to už je ve hvězdách :-)
Tak tedy zatím.. příště možná až z New Jersey :-)

9 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Skoda, ze vam Benjiho nemuzu hlidat ja. Ale meli jste si poridit nejakeho plesateho psa, kdyz tam mate takovy hice :-) No a na Floride je to taky vyhen.
  Pozdravuj od me NY!
  Ivana

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Kdyz psa, tak hunatyho.. tem plesounkum se tu sice asi libi vic, ale oni se zas nelibi me :-) Treba jednou budem bydlet bliz, tak nam Benjiho pak budes moct hlidat.. :-)
  Pozdrav vyridim, uz se nemuzu dockat, az tam budem :-)

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  No ja prave taky jedine hunaty :-)
  Ivana

 4. Mama Cat řekl(a)...
    Tento komentář byl odstraněn autorem.
 5. Anonymní řekl(a)...
   

  musel jsem se podívat, která holka mi protiřečí :)
  ale máš hezké modré oči, to je pravda, tak nelžeš :)
  tady je teď ráno už taky vedro a přes den jen slabých 32, tak jsi na tom líp, ahoj

 6. Annie řekl(a)...
    Tento komentář byl odstraněn autorem.
 7. Annie řekl(a)...
   

  Ahoooj! Benji je fakt krásnej hafik! a moc mě zaujala ta úúúúžasná kostička na krku! Paráda! a o vedrech radši ani nemluvit...je tu teď strašný vedro a hlavně nechutný vlhko...hlásí tu tropickou vlhkost...a já si řikala, že je divný, že si to tu ségra tak chválí, že tu je jak v JAR...:) JO a já bych klidně taky hlídala!:)
  Dáši, to s luxováním znám...jenže když jí dám na balkón, tak by jí to stejně vzbudilo...a když bych luxovala před ní, tak bude utíkat za luxem, což nechci...

 8. Mama Cat řekl(a)...
    Tento komentář byl odstraněn autorem.
 9. Mama Cat řekl(a)...
    Tento komentář byl odstraněn autorem.

Okomentovat