Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

4th of July - Den nezávislosti

Druhého července jsme s Georgem odletěli do New Jersey na dvoutýdenní návštěvu jeho rodičů. Jelikož jsme se týden před tím stavili na letišti, ujistit se, že Benji s námi může, přišli jsme na to, že je moc velký a tak se nám o něj staral jeden kamarád. Oba to zvládli dobře a Benji má nového kamaráda, o kterého se zas pro změnu teď na pár dní staráme my. Pořád spolu kluci laškujou a honěj se, ale jinak dobrý - i když teda Muttley, kamarádův pes, není takový spáč jako Benji. Benji nás o víkendu nevzbudí dřív jak v sedm a Muttley už tu fňuká od půl šestý. Takže se kvůli němu nikdo pořádně nevyspí a chudák Benji to pak dospává přes den :-)


A teď teda rychle k té dovolené. Čtvrtého července jsme měli naplánovaný Macy's ohňostroj, který se letos konal na řece Hudson. Jenže jelikož tchán nikoho neposlouchá, rozhodl se udělat u něj doma grilovačku a pozvat příbuzenstvo, takže jsme v podstatě nikam nemohli až do pozdějších hodin. Když už jsme se tedy na ohňostroj vydali, bylo docela dost pozdě a hrozná zácpa na dálnici k New York City, takže jsme pak nakonec ohňostroj pozorovali z dálnice. Pár foteček a videí i tak máme, tak jich několik přikládám, taktéž nějaké z té grilovačky.

0 Komentáře:

Okomentovat