Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Vařilo se, peklo se a jedlo se..


V pátek jsme měli na večeři pár kamarádů, protože jeden z nich, Brandon, měl narozeniny. Upekla jsem mu dort, jako od babičky (mojí) a vyfotila jsem vám jídelnu, tu jste ještě neviděli. K večeři jsem na požádání dělala poprvé králíka. Musím říct, že se povedl, ale nevím jestli je to tím, že byl kupovaný, kterého jsem v životě neměla a nebo tím, že jsem ho už dlooooouho nejedla, ale přišlo mi, že chutnal jako ryba. I tak to bylo ale dobrý. Upekla jsem ho na zelenině a podávala se zelím a domácími bramborovými knedlíčky. Víkend jsme nakonec měli takový překnedlíkovaný, protože zbytek knedlíků jsme měli v neděli s vajíčkem a v pondělí s cibulkou. Lexie strašně chutnaly.

1 Komentáře:

  1. Anonymní řekl(a)...
     

    Aspon v necem se "potetila",taky miluje knedliky!! :)M.

Okomentovat