Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Z dílničky


Jinak ve "volném" čase pořád šiju. Teď jsem došila čtvery šatečky, se kterými se dělám už třetí den (Lexie teď poslední dva dny spala po obědě jen hoďku a půl, tak se toho moc stihnout nedalo) a udělala jsem asi 80 sponek. Ještě tu mám materiál asi na dalších 20 těch sponeček a jelikož dopadly docela hezky, objednala jsem dalších 100. No, a dneska mi poštou přišlo dalších 100 (nějak asi spletli tu předchozí objednávku a poslali mi to dvakrát). Takže bude přesponkováno.. :)

Taky jsem si hezky zorganizovala vzorník látek. Látek tu mám ještě víc, ale do vzorníku je přidám, až je začnu stříhat. Hezky jsem si to i laminovala a popsala, to jsem vzorňačka, co? :)

2 Komentáře:

  1. Trrri řekl(a)...
     

    Ty sponky jsou fakt suprový. Už se na to taky chystám. :-)

  2. Lucie Monroe řekl(a)...
     

    Dík, Terko, jsem ráda, že jsem mohola inspirovat :)

Okomentovat