Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Francie


Minulý víkend jsme si udělali malý výlet do Francie, konkrétně do města Metz, které je od nás asi hodinku a půl cesty. Jelikož George si den před odjezdem vzpomněl, že mu propadl mezinárodní řidičák a tudíž může řídit jen po Německu, dovezla jsem nás tam já.


Počasí nám vyšlo nádherné, dokonce jsem se i trošičku opálila. Už to teda není zase znát.
Hezky jsme si prošli památky, dali si obídek na náměstí a pak jsme si chtěli dát pravé francouzské palačinky. Jedna palačinkárna žádné neměla a ta druhá zavírala. Nikde jinde jsme je nenašli, tak si na ně budeme muset počkat.


Jinak město má spoustu krásných historických staveb, takže bylo celou dobu co fotit. Lexie si nejvíc užila procházku v parku a pak dojídání tatínkova tiramisu :)


A v pátek jedeme na dva dny do Bruselu, takže příští týden vás čeká článek o Belgii :)

6 Komentáře:

 1. Ája řekl(a)...
   

  Jů, ta vaše slečna je tak krásná :-)

 2. vousáč řekl(a)...
   

  To po dědečkovi!!

 3. Barča řekl(a)...
   

  Nádherný fotky! Už se těším na Brusel :-)

 4. Barča řekl(a)...
   

  Update! Update! Update! :-))

 5. vousac řekl(a)...
   

  Jo, update asi hned tak nebude. George se vrátil ze zahraničí.

 6. vousac řekl(a)...
   

  Jooo, facebook vítězí, je rychlejší a snažší, taky uvažuji o zrušení blogu.

Okomentovat