Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Lackland Air Force Base, Texas

Tak jsem se po sedmi týdnech konečně viděla s Georgem. Ve výcvikovém táboře mi ho změnili od hlavy k patě - ostříhali, oholili, naučili poslouchat a nedotýkat se mě na veřejnosti, což byla ta nejhorší a nejtěžší část, ale nějak jsme to zvládli a v budoucnu by to už nemělo být tak omezené.
A teď už ho mám zase pryč. V neděli si zbalil kufry i s lineckým a odjel na půl roku do Mississippi. Tam jsem s ním měla původně bydlet, ale osud nám nepřeje a kvůli hurikánu Katrina, který zde zařádil minulý rok, není dostatek vojenských domů na to, abychom mohli být spolu. Alespoň mi teď ale může volat každý den, kolikrát chce a já se snažím najít si nějaký byteček, abychom si byli blíž. Snad to vyjde.

6 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Vsechno krasny, Luci, ale nema George nejak velke rukavice??? :o))))

 2. holkamodrooka řekl(a)...
   

  no jo, chudak.. :-)

 3. Vorajda řekl(a)...
   

  :o)))

 4. vousáč řekl(a)...
   

  Mě zase připadal jako android :-))

 5. holkamodrooka řekl(a)...
   

  že ti to smažu, vousáči jeden.. :-)
  kdybys mi radši pochválil, jak jsem to tu vylepšila..

 6. vousáč řekl(a)...
   

  No konečně, hodiny a počítadlo!! :-))

Okomentovat