Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Midwest City Holiday Lights Spectacular a nějaké to info :-)

Koukám, že mi to trvalo přesně měsíc sem něco přidat.. moc se omlouvám, ale zrovna se nic moc fotitelného nedělo :-) Takže ve zkratce nějaké ty "události".
Téměř před dvěmi týdnyjsme si odbyli Den Díkuvzdání. Upekla jsem medovník (který teda rozhodně stál za fotku, ale bohužel jsem vůbec nestíhala) a štrůdl a šli jsme k jednomu kamarádovi od George z práce - já osobně jsem z toho moc nadšená nebyla, po tom, co jsme tam dorazili - hodně lidí (což by bylo fajn), ale žádná slavnostní atmosféra. A to mi chybělo. Také jsem měla horečku, ze které jsem se pak později musela potit až do úterka, takže jsem si to opravdu moc neužila. No, příští rok to prostě udělám po svém :-)
Jinak hned den po Díkuvzdání mě čekal imigrační pohovor, týkající se mé žádosti o Zelenou Kartu. Všechno dopadlo dobře, prý jsme hezký pár a zmíněná Zelená Karta by mi měla přijít do 90 dnů.
No, co se práce týče. Kolikrát je to opravdu na mašli, ale zatím to zvládám. Konečně už si na mě děti zvykly a začaly poslouchat - teda chvílema :-) A už si i zvykám na to věčný přebalování - i když někdy je to teda strašná špína.. Ale co se dá dělat. V lednu snad budu začínat kurz, který mi školka bude platit, tak tam zůstanu alespoň do té doby :-)
A nakonec pár foteček ze včerejška, kdy jsme si vyjeli do jednoho z místních parků - Midwest City Holiday Lights Spectacular, kde je přes 1 milión světýlek. Na jednu stranu to bylo fakt krásný, na druhou strašně kýčovitý - nějak se pořád nemůžu rozhodnout :-) Parkem jsme buď mohli projet autem nebo kočárem - kvůli tomu, že byla docela kosa, jsme radši zůstali v autě. Potom jsme ještě zajeli do Bricktown vyfotit se se stromečkem, který byl rozsvícen den po Díkuvzdání a ještě jsme to tam nestihli :-)
Tak se zatím loučím, doufám, že tentokráte ne na tak dlouho.


0 Komentáře:

Okomentovat