Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Víkend v kuchyni

Tak mi ten víkend zase nějak utekl a pořád ještě jsem se nestačila dostat k ušití závěsů do obýváku, na které už mám dva týdny látku :-) Ale stejně mám radost, protože jsem toho stihla opravdu dost - což nebývá mým zvykem (hlavně když poštou přijdou další dva nové filmy.. - tentokrát jsem je raději schovala a mrknem na jeden až dneska večer :-)
Včera jsem upekla a slepila linecké, konečně jsem dokopala George pověsit světýlka na dům, poklidila jsem a připravila těsto na perníčky, které jsem upekla dneska a George je ozdobil (i když teda kdyby to dělalo pětiletý děcko, tak by to asi vypadalo podobně :-)
Také jsem dneska upekla Panettone, což je italský vánoční "chléb", ale je také velmi oblíbený v Peru (tchán už se ptal, jestli je jeden pro něj :-). Asi bych to přirovnala k českému mazanci, akorát místo rozinek je uvnitř kandované ovoce a musí se nechávat kynout na třikrát (začala jsem v devět ráno a v pět byl teprv hotový!!!).
Jinak počasí tady máme pod psa... včera celý den mrholilo a dneska je minus dva a sněží nebo padá ledový déšť. Jedinou výhodu to má, že zítra možná budou zavřené školy, takže bych nemusela pracovat - bohužel mi to ale pak nikdo nezaplatí... Tak uvidíme, jak to všechno dopadne :-)

0 Komentáře:

Okomentovat