Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

LexieJeště než babka s dědkem odjeli, nechali jsme se hezky všichni zvěčnit. Původně jsme tam jeli jen pro společnou fotečku, ale nakonec jsme se samozřejmě, jako správní pyšní rodiče, nechali ukecat i na fotečku Lexie :-)
No, a jak to jinak zatím jde?? Roste nám to dítě jako z vody.. ve čtvrtek jí bude sedm týdnů a už váží přes čtyři kila. Přesnější váhu vám ale dám až po dvouměsíční kontrole u paní doktorky, kterou se nám po dlouhém hledání podařilo sehnat. Na prvních dvou návštěvách jsme byli na základně, ale pak jsme dostali dopis, že už tam nepřijímají nové pacienty a dali nám jméno nějaké jiné paní doktorky. Tam když jsem volala, abych nás objednala, mi bylo řečeno, že už žádné nové pacienty taktéž nepřijímají. A tak tomu bylo i u spousty dalších, kam jsem zkoušela volat - buď nebrali nové pacienty nebo naše pojištění. Po dvou hodinách se mi ale konečně podařilo najít z fotky docela sympatickou paní doktorku, ve vcelku vyhlášené nemocnici pro děti. Tak snad se nám bude líbit :-)
Přidávám také pár foteček z koupání, které se jí už konečně začalo líbit. A jinak také hezky papáme i spinkáme :-) Ještě pořád krmím, ale k večeru už to tomu mýmu hladovci nestačí a vyžuchne celou velkou lahvičku :-) Za to, ale pak spí až do rána..

0 Komentáře:

Okomentovat