Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Počasíčko počasí..

Tak nás letos to Aprílové počasí přepadlo už v březnu :-) Za poslední měsíc tady bylo slunečno, pod mrakem, pršelo, sněžilo, ale i bylo pomalu i na plavky. Na středu hlásí dokonce až 29°C, tak se těším. O jednom takovém hezkém dni, jsme se s Lexie vyletnily, hodily na zahradu deku a četly si :-)

0 Komentáře:

Okomentovat