Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Cákání


Jelikož teď máme jen jedno auto, některé věci jsou trochu složitější. Dneska jsem ráno vstávala brzo, aby mě George svezl na základnu. V sedm ráno jsem si teda došla nakoupit a v devět jsem dorazila domů. Lexie si na chvilku schrupla a já jsem si aspoň stihla vybalit nákup a naložit biftečky na zítřek. Dneska budou játra, ty George rád, ale to až později..
Pak jsme také s Lexie využili krásného počasí, oblékly plavky, klóbrc a nové sluneční brýle a šly jsme se na chvilku cáchat do bazénku. Tak jsem ji z toho cácorku unavila, že už zase spí a jelikož je po obědě, tak to bude tak na tři hoďky. Já mezitím spíchnu zase nějaké šatečky - přemýšlím, že bych je začala prodávat, Lexie to nemá šanci unosit :-)
Až se Lexie vzbudí pojedeme na základnu, protože se chci přihlásit na kurz, kde se dělají prošívané deky. Což o to, já ty čtverečky zvládnu sešít i bez nich, ale tu prošívací mašinu nemám. Za $10 mi to sešijí a dostanu od nich na to i materiál!!
Pak už jen vyzvednu George a tradá domů, na ta játra :-)

0 Komentáře:

Okomentovat