Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Záplavy


Nevím, jestli jste tedy něco slyšeli ve vašich zprávách, tak přidávám krátké video toho, jak to tu včera vypadalo.. našemu domu se voda naštěstí vyhla, takže jsme všichni v pořádku. Dneska už neprší, ale sluníčko zatím také ještě nevylezlo.
Ráno jsme dojeli na letiště vyzvednout kamarády, co se vraceli z Iráku. To počasí jim to úplně překazilo, měli tu totiž být už včera večer, jenže když doletěli k Oklahoma City, zjistili, že se tu nedá přistát a museli letět zpátky do Denveru a noc strávit na letišti. Hlavně, že jsou teď ale všichni v pořádku zpátky.

1 Komentáře:

  1. Janee řekl(a)...
     

    Děkujeme, máme dost vlastních:o))

Okomentovat