Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.
Jelikož jsem poslední dobou docela vzorná, tak toho ani nemám moc co dohánět.. :-) A stejně to ale vypadá, že se trochu rozepíšu.. :-)
Snad jen tedy to, že jsem Lexie objednala nové pleny - gDiapers. Jsou to plínky látkové, ale takové modernější.. v podstatě jsou to rozepínací kalhotky s plastovou odepínací podšívkou, do které dáte klasickou plenku. Většinou by se kalhotky zašpinit neměly, takže se při přebalování jen vymění plínka, popřípadě opláchne/otře ta plastová podšívka a je to. Na ta smradlavá nadělení se přes plenku dává ještě takový speciální silný toaletní papír, takže je pak méně úklidu :-) Jsem na to zvědavá, dneska jsem to hezky vyprala, zítra je zkusíme :-)
Ve čtvrtek jsme šli na večeři s kamarádem a kamarádkou, co se tento týden vrátili z Iráku, škoda, že je tu budem muset nechat, ale na druhou stranu, oni tu vlastně také na dlouho nezůstávají - na podzim je oba posílají na rok do Korey.
Pátek jsme ovšem měly s Lexie den dobrodružný :-) Ráno jsme odvezly George do práce a pak se jelo k paní doktorce na čtyřměsíční prohlídku. Vážíme 6.98kg a měříme 65.4cm, váhově jsme dokonce na 95 percentilu, což znamená, že jen pět dětí ze sta je vyšší než Lexie.. tak se mi to nezdálo, že je nějaká dlouhá.. :-) Co se oblečení týče, tak většinou už nosí 6-9 měsíců, a vývojově paní doktorka říkala, že zvládá věci, co šestiměsíční mimča.. tak mi udělala radost - Lexie moc ne, protože ji zas sestra očkovala, z toho moc nadšená nebyla..
A od paní doktorky jsme jely zařizovat překvapení ke Dni Otců. Jela jsem Lexie nechat se vyfotit. Tam, kam chodíme, je to sice od nás strašně daleko, ale už jsem tam několikrát byla, tak jsem ani nekoukala na internet na cestu. No, měla jsem.. nějak se mi to nepodařilo najít, tak jsem teda jela domu, koukla na internet, nakrmila Lexie a jela tam znovu - přišla jsem ale na to, že jsem byla na správné ulici, jen strašně moc na východě. Celkově jsem ten den najezdila 250km, jo, tak daleko jsem se ztratila :-)))
Fotečky jsou ale hotové - nechávala jsem dělat sadu na Den Nezávislosti a pak jednu samostatnou fotku pro George. Na tu jsem mu také koupila rámeček, tak to zítra od nás dostane. Já fotky pak nascanuju a hodím to sem.. zatím jsou ale schované :-)
No, a jinak také paní doktorka včera říkala, že má Lexie pěkně nateklé spodní dásně a prý asi brzy poleze nějaký ten zoubek, proto prý také tak slintá. A dneska se to docela potvrdilo, chuděrka řvala skoro celý den. Večer jsem dojela do obchodu a koupila jí na to nějaký blbinec, tak snad to pomůže. Kvůli tomu jsme ale nemohli podniknout naše plány. Ve městě je indiánský festival a na základně letecká show. Ještě máme šanci oboje shlédnout zítra, tak třeba bude Lexie v lepším rozmaru.

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Ty plenky ti schvaluju.
  Ivana

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Tak to jsem ráda :-))))

Okomentovat