Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Stěhování


Tak už nám to začalo. Minulý čtvrtek tady byli stěhováci a v podstatě všechno nám sbalili. Od té doby spíme na karimatkách a Lexie ve své skládací postýlce. Není to tak špatný. Na to spaní už jsem si docela zvykla, během dne trochu šiju, svůj netbook mám pořád taky a na večer máme televizi.Ta ale není naše, hlídáme ji kamarádovi, co se dneska vrací z Iráku. Tak pak už budem muset mít tu naši "starou" telku.
Jinak už tedy máme datum a budeme odlétat první týden v srpnu. Kdy se ale nastěhujeme do nějakého toho domku, není ale ještě vůbec jasné.. někteří lidé čekají i přes měsíc, až se jim uvolní dům, co se jim líbil.. tak snad se nám podaří něco hezkého rychle najít.
Dneska měla jít Lexie na čtyřměsíční prohlídku k paní doktorce, jenže kvůli záplavám, které tu zničeho nic nastaly, jsme to musely přesunout na někdy jindy.. i silnice byly zavřené, tak bychom se tam neměly jak dostat. Tak vám povím až příště, jak jsem ji tu holku pěkně vykrmila :-) Jinak se nám téměř před dvěma týdny Lexie začala přetáčet na bříško. Je na něm teď každou chvilku, jen co se otočím, už je na pupku.. taky se snaží lézt, ale na to teda ještě nepřišla a pěkně ji to štve..

3 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Jak vyrabis tyhlety kolaze, kde je v jednom vic mensich fotek?
  Dik! :-)
  Ivana

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  stahni si Picassa. Je to zadarmo, a docela hezky se s tim upravujou fotky (takovy ty zaklady) a ty kolaze se s tim delaji taky. Moc mi to vyhovuje, jen vyberu fotky, typ a velikost kolaze, a ono mi je to tam samo nahazi.. jednoduchy a myslim, ze na blogu to vypada pekne - usporadane, bez bordelu a i po priblizeni v docela slusny kvalite :-)

 3. Janee řekl(a)...
   

  Úžasný!Díky oběma. Konečně se někdo zeptal za mě:o))
  Už mám 3 různé foto programy, včetně profesionálního a neumí to žádnej.

Okomentovat