Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Sama stojí


A už jí to i docela jde. Chyták je ale v tom, že musí něco držet v ruce :) Ale už nás občas i překvapí a stoupne si úplně sama, aniž by se něčeho přidržovala! Většinou se tak rozhlédne kolem, usoudí, že by to už stačilo a pomaloučku si zase sedne.. :)

3 Komentáře:

 1. Jana řekl(a)...
   

  Ouuuuu, super vlasy :-)) Love it!

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Taky jsme si všimli, že jí nějak přibyly ty vlasy.

 3. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  no jo, číro má pěkný :)

Okomentovat