Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Nebylo do čeho píchnout..


tak jsem si ušila jehelníček. A hnedka dva, druhý ale věnuji :)
Dnešek byl docela fajn. Lexie jsem udělala pórkovou polévku, protože jsem tu měla zbyteček bramborové kaše od hovězího na burgundském, které jsme měli my k večeři. Musím říct, že tahle polívčička je tedy asi nejoblíbenějším jídlem naší Lexie. Vypadá to, že ji má snad i radši než houbové rizoto, které to doposud vyhrávalo. Dokonce si dvakrát přidávala!

0 Komentáře:

Okomentovat