Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Tak jsem si omylem smazala blog..

Je to ale dlouhá historie, takže to, jak se mi to povedlo, bych vynechala. Hlavní, je, že se mi ho podařilo získat zpátky. Měla jsem ale nahnáno.. :)
V sobotu jsme jeli do Ikey a nakoupili zbytek věcí, které potřebujeme do naší kanceláře/pracovny/pokoje pro hosty, prostě našeho multifunkčního pokoje. Už to tady vypadá docela k světu. George už všechno smontoval a postavil, teď už ho musím jen dohnat k tomu, aby mi přidělal garnýže. Pak si teprve budu moct změřit délku závěsů a následně je pak zkrátit. No, a potom vám to samozřejmě vyfotím :)
Neděle byla taková zlehka odpočinková, ale i tak jsem zvládla došít vánoční běhoun na stůl a prostírání. Původně to bylo myšleno na ty Vánoce, co teď byly, ale nějak jsem to nestihla :) Už mi na tom zbývalo jen zaobroubení, které jsem nemohla dodělat dřív, protože jsem čekala, až mi pošta přinese balíček se šikmým proužkem, co jsem si objednávala po internetu - to už teda ale taky bylo po Vánocích. Po došití jsem si to hezky rozložila na stůl a usoudila, že je to prostírání nebudu používat zároveň s tím běhounem, protože by se nám asi pak u večeře točila hlava :)

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Hi Luco, obdivuji Te co toho, vedle sarani se o malou, stacis!

  best wishes
  Lida

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Mila Lido, moc dekuju, ale myslim, ze zas takovy zazrak to neni.. zabavit a odreagovat se preci musim, ne? Tak misto sezeni u televize, kdyz Lexie spi, delam jine veci :)

Okomentovat