Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Prázdniny


Jelikož moje dračice neměly minulý týden školu, spojila jsem příjemné s užitečným a vyrazili jsme všichni společně do parku. Tady je pár fotecek - jak vidíte, všichni se vyřádili :-)

3 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Jako tatkovi by mu to sluselo, ne? :o)

 2. holkamodrooka řekl(a)...
   

  A to jeste nevis, ze jsme dneska byli s Georgem a Meghan v Ikee a prodavacka mu rikala, jak ma hezkou dcerku :-))

 3. Vorajda řekl(a)...
   

  Vidis, v Texasu se vi vsecko prvni! :o))) Je to legrace. Ja mam zase ve skole napadnika, protoze si mysli, ze Mike je muj tatinek. :o))) Tak se chudacek trosku splet, no... :o))

Okomentovat