Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Broadway


Minulou sobotu se konal náš pravidelný Cluster meeting - neboli setkání všech aupair. A tentokráte v netradičním prostředí. I vzala jsem si šatky a nové botičky.

V Majestic Theatre na Broadway v New York City jsme shlédly Fantoma opery. Jelikož jsem měla tu možnost, vzala jsem s sebou i George. Všichni byli nadšení především z proměn divadelní scény - opravdu nezapomenutelný zážitek...

2 Komentáře:

  1. vousáč řekl(a)...
     

    No a kde jsou ty šatičky a botičky vyfocené? Texasanka to je jinej kádr, ta se hned pochlubí..:-)))

  2. Vorajda řekl(a)...
     

    No to snad neni pravda, chtela jsem se ptat, kde vidime ty saty a boty a on uz me nekdo predbehl! :o)))

Okomentovat