Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Beau Rivage

V sobotu večer jsme byli slavit Georgovy narozeniny. Konečně jsme se tedy podivali do jednoho z kasin - Beau Rivage. Přišli jsme na to, že neradi rozhazujeme peníze, takže jsme ani moc neutratili - prvních pět dollarů George totiž prohrál asi během tří vteřin, takže by to šlo rychle :-)
Tak přihazuji nějaké fotečky, bohužel na nich nejsem, protože George ani jeho kamarád neumí fotit. Co se dá dělat.. snad příště.0 Komentáře:

Okomentovat