Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Peru

8 Komentáře:

 1. Shazedogg řekl(a)...
   

  This is one of the best videos ever created...

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Chtěl jsem na Georgeovy stránky přidat příspěvek, bohužel má nastaveno, že přispívat mohou jen registrovaní na Blogspot, tak má smůlu...

 3. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  ja mu to tam hnedka opravim..

 4. Anonymní řekl(a)...
   

  Luci, drzime pesti, at je stesti! :o) Chtela jsem napsat uz vcera, ale nestiham. (Jako vzdy). Ted at Ti rychle utece to cekani na vysledky!
  Pac a pusu, D.

 5. Anonymní řekl(a)...
   

  Prosim Te, mrkni na Pedandy. Nemohla jsem si pomoct.
  Dobrou noc... Dasa

 6. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  uz jsem to cetla dasi, souhlasim a diky za to, ze jsi to napsala, mluvis mi z duse..
  GED snad v poho, mam z toho dobry pocit, ale radsi si jeste pockam na ty vysledky, nez pujdu slavit :-)
  - pak to musime porovnat :-)

 7. Dasha řekl(a)...
   

  Jasne. Matiku mam dobrou, ale zbytek uz si ani nepamatuju. To me asi trumfnes, mas mnohem lepsi slovni zasobu. Tak hlavne, ze se dobre citis, to je fajn. No, s pedandama je to kuriozni. Nejlepsi je, jak se ozvala ta, o ktere to bylo zrovna nejmene. :o)
  No nic, mej se pekne, Luci. Ja odchazim pect babovku.
  Papa, D.

 8. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  No, uz na ne snad ani nebudu reagovat.. :-)
  Ja mozna dneska zkusim upect housky nebo neco takoveho, ale jeste uvidim, jak se mi bude chtit :-)

Okomentovat