Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Piknik

Tak k tomu našemu úžasnému pikniku na pláži. Sluníčko sice krásně svítilo, ale vítr nějak nadzvedával hodně písku, takže ty toasty byly pěkně křupavé. Pak se nad námi zase začli slétávat rackové, což úplně nesnáším a připadám si jako v tom hororu Ptáci. Takže jsme se s tím melounem přesunuli do auta a dojedli to tam - George těm rackum hodil malinkej kousíček a měla jsem co dělat, abych stihla zatáhnout okýnko..
no, prostě žůžo dobrodrůžo.. :-)

0 Komentáře:

Okomentovat