Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Central Park Zoo

O jednom z víkendů jsme s Georgovou rodinou vyrazili do Zoo v Central Parku. Není to nic velkého, jen pár zvířat (několik opiček, tučňáci, lachtani, ptáci a lední medvěd), ale na druhou stranu hezké zpestření parku. Počasí nám vyšlo krásné, jako koneckonců po většinu dovolené (v New Jersey/New Yorku bylo mezi příjemnými 22°C a 28°C, kdežto v Oklahomě se všichni smažili až při 46°C :-)

P.S.: Ta srnka na jedné z fotek není v Zoo, ale před domem Georgových rodičů. Nevím, jestli jsem to tady zmínila, ale asi před dvěma roky se přestěhovali. Stále bydlí v New Jersey, ale již je to na hranici se státem New York. Krajina mi tam strašně připomíná Jizerky - spoustu stoupání a serpentýn. Narozdíl od Jizerek tam ale mají spoustu medvědů. Tchán nám ukazoval nějaká videa, kdy natočil medvědici s malými medvídky, jak se procházejí po jejich zahradě. No, zní to roztomile, ale potkat bych je nechtěla :-)

0 Komentáře:

Okomentovat