Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

New York City

Pár dní po našem prvním víkendu v NJ jsme si naplánovali výlet do New York City. Jelikož Georgova ségra Jennifer má prázdniny, jela s námi. Býval by to byl takový pohodový den, kdybychom nevyjížděli na cestu už v pět ráno, takhle jsme byli první půlku dne celí unavení. Pak jsme to ale nějak překonali. Nejdříve jsme se byli podívat na Ground Zero, kde bývaly Twin Towers a tchán je tam teď staví znovu - teda pomáhá :-) Zašli jsme si na snídani, trošku si pochodili po okolí a pak už metrem k Times Square, které je teď částečně uzavřený provoz. takže v takové té hlavní části rozhodili kolem stolečky a židličky, lavičky atd. Takže teď už se tam konečně můžete nechat vyfotit, aniž by do vás ostatní lidé strkali.


Po Times Square jsme se zašli podívat na pár dalších míst, jako například Columbus Circle a také Central Park.

2 Komentáře:

  1. Anonymní řekl(a)...
     

    No, to věřím, že to bylo časné vstávání. A ted si představ, že někteří lidé takhle vstávají do práce.:-o)

  2. Sonja řekl(a)...
     

    Super fotky, teda....už se tam těším taky.

Okomentovat