Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

The Jersey Shore

Dalším z našich výletů, byl den na pláži v New Jersey.

Jelikož v Oklahomě můžeme akorát tak k jezeru nebo k rybníku, využili jsme příležitosti, sbalili sedátka, deky, slunečník a bůh ví co ještě a vyrazili s Georgovými bratranci a sestřenicemi za trochou sluníčka. Přišlo mi, že to vůbec nepálilo, dokonce ani horko nebylo (hlavně ve srovnání s tím, na co jsme zvyklí z Oklahomy) a pořád vál takový svěží vánek. George si přeci jen ale nakonec spálil záda. Co se mě týče, tak bych řekla, že jsem se snad ani neopálila, ale pořád lepší, než být spálená :-)
Co mě potěšilo, že tentokrát tam ani nebyly vyplavené různé medůzky, jako je to v této oblasti zvykem.

0 Komentáře:

Okomentovat