Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Náš první výlet

Ještě než jsme se nastěhovali do našeho nového hnízdečka, zúčastnili jsme se hromadného výletu do nejstaršího německého města, Trieru. Akce byla organizována rodinným centrem na základně a je určena pro všechny nově příchozí. Autobusem nás ze základny dovezli na vlakáč a pak už jsme jen nasedli a jeli. Po procházce městem a pokoukáním po několika památkách jsme zašli všichni společně na oběd, pak pár dalších památek, zmrzlinka a zpátky na vlak.

Celkem bych to tipla, že skupina měla asi 30-40 lidí, z toho pár rodin s dětmi, několik z nich i s miminkama. Nejstaršímu mimču bylo osm měsíců, pak tam byl jeden pěti měsíční klučík a jeden dvouměsíční. Lexie byla jediná holka!!
Hezky jsme si to užili, jelikož dokonce i počasí vyšlo krásné a překvapivě nepršelo, jako je tady zvykem. Lexie byla úplně výborná, je to prostě dobrá cestovatelka! Naštvala se jen jednou, to když jí v restauraci spadl kus chleba, co dostala a co jí tak chutnal :-))


0 Komentáře:

Okomentovat