Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Wittlich - Prasečí festival

Den po našem výletě do Trieru, jsme jeli do nedalekého městečka Wittlich, na Prasečí festival. Prý tam někde měli prasata na rožni, my našli jen průvod, kapely, stánky s občerstvením a suvenýry a pouť. Tak jsme se prošli, dali si klobásku a pak zmrzku, George mi koupil perníkové srdce a Lexie malého dřevěného kašpárka a jeli jsme zpátky dom.


0 Komentáře:

Okomentovat