Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Sláva nazdar výletu!

Minulý pátek jsme se vrátili z Čech. Za ten týden, co jsme tam byli, jsme toho stihli docela dost, ale samozřejmě spoustu návštěv a setkání máme odložených na příště.
Cesta nám trvala asi devět hodin, včetně přestávek - na čůrání, protažení, krmení a přebalování.
Cestou do ČR jsme o Lexie přes celé Německo ani nevěděli, pak už jí to začlo otravovat a u Prahy si začala stěžovat. Ale zpátky už to bylo lepší, už jsme nebyli t
ak napakovaní a mohla jsem si s ní tedy vzadu sednout - tak jsme si tam povídaly, chrupaly piškotky, cucaly džusík a hned bylo líp :-)
A jinak, co jsme dělali. S babičkou a ségrou jsme vzali George a Lexie na houby. Pro Lexie to bylo vůbec poprvé a pro George poprvé, co našel něco jedlého - řádně jsme ho proškolily, teda hlavně babička, protože já žádný houby nenajdu a stejně se v nich moc nevyznám. Docela rostly. Z úlovku nám pak mamka udělala smaženici, kterou jsem si dala jen já, protože George houby nejí. Teda aspoň ne v takovým množství, v bramboračce je snědl.

Také jsme si udělali s Georgem a Lexie výlet na Český Šternberk. Cestou tam jsme si omylem trochu zajeli kolem Kácova, tak jsme aspoň zavzpomínali na Dášu a Janee. Nakonec jsme to ale našli a dokonce jsme měli i prohlídku bez čekání a v angličtině, kterou jsem tedy půlku překládala, protože slečna s tím měla krapet problémy. Cestou zpátky jsme se stavili v Janovicích na hřbitově za jedním mým dědečkem a také v Malešově, za dědečkem druhým. Pak už jen procházka a obídek v Kutné Hoře.

V neděli jsme jeli s babičkou a bratrancem Aleškem navštívit tetu Blanku v Trstěnicích u Litomyšli. Po výborném obědě jsme to museli trochu rozchodit a tak následovala procházka.

No, a samozřejmě nesmím zapomenout, že jsme se s Lexie byli podívat, jak ta její babička hezky trénuje :-)

Na tréninku se jí moc líbilo, na opravdovým fotbale už to pak bylo horší.. :-)

1 Komentáře:

  1. Anonymní řekl(a)...
     

    To je paráda, obdivovat krásy vlasti,když už je po prázdninách, co? Já to mám nejraději. J.

Okomentovat