Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Lexie je rok!!!11.února byl Lexie rok. Ve středu jsme dojely do Bruselu vyzvednout babičku a dědečka a v neděli byla oslava. V americkém stylu. To znamená, že Lexie dostala svůj vlastní dort, se kterým si mohla dělat, co chtěla a my ostatní jsme měli jiné dortíky. Dědeček s tatínkem byli ale zklamaní, protože oba měli zálusk na ten dort, co byl pro Lexie.
Všimněte si také šatiček, co jsem Lexie ušila :)
Jinak na oslavu jsme kromě babky a dědka pozvali také naši kamarádku Katrinu, se synem Xavierem, které už známe z Oklahomy. Ti teď bydlí na základně Ramstein, tedy asi 2 hodinky cesty od nás. I tak ale dorazili. Pak také přišla kamarádka Danielle, s dcerkou Lily a manželem Mattem, který se před dvěma týdny vrátil z Afghánistánu.
Myslím, že už z fotek je znát, že si to děti určitě užily. Lexie dostala spoustu hraček, od nás tříkolku. A už se v ní dokonce párkrát svezla. Moc ji to baví - culí se na lidi a mává na auta, zase je to o trochu jinší výhled než z kočárku. Fotek je hafo :)

2 Komentáře:

 1. Janee řekl(a)...
   

  Fotky úžasný, já bych myslela, že největší radost byla z toho hnácání dortíku...:o)
  A že to letí, co?

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Jo, na vousacuv.blogspot.com je i video z toho dortu.

Okomentovat