Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Narozeniny

Tak už se nám tatínek vrátil. V pátek jsem si ho dojela vyzvednout na základnu. Když jsme se vrátili, začala jsem hned vařit guláš, protože jsme měli na večeři zvané hosty. Hezky jsme si všichni pošmákli. Na dnešek je mám "objednané" znovu a budu jim péct kachnu. Teda pro přesnost, budou to kachny dvě. My totiž s Georgem zvládnem jednu zdlábnout sami :)


Taky jsem vlastně měla narozeniny. Dárek jsem ale dostala už na Silvestra (piánko), takže se konalo akorát přáníčko od George a od Lexie. Stejně se víc těším na narozeniny toho mýho sluníčka než na ty svoje. Věci na tu oslavu přišly už víc jak před měsícem, minulý týden jsem jí ale ještě k tomu ušila šatičky.
Víkend byl v podstatě takový odpočinkový. Jen jsem to tu trochu poklidila a v neděli jsme si došli na výbornou večeři do města.

0 Komentáře:

Okomentovat