Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Trénuju


A takhle jsem si dneska trénovala zdobení dortíčků. Nebylo to až tak hrozné, na to, že jsem to vlastně dělala poprvé. Příště ale budu muset být citlivější, při ladění barvy toho krému. Prostě to chce cvik. Ale do příští neděle, kdy bude mít Lexie svojí oslavu, to snad zvládnu nacvičit.
Tenhlel dortík je tak zvaný červený samet, což je v podstatě kakaové těsto s červeným potravinářským barvivem a krém je ze smetanového sýra.

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Hi Luca, jsi ohrome sikovna na vsechny ty rucni prace! Obdivuji Te, kde na to vse beres cas.

  Best wishes
  Lida

 2. Georgie řekl(a)...
   

  týjo, vypadá to fakt dobře!! hned bych si dala! :))

Okomentovat