Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Georgovy 21. narozeniny


6. března byl ten den, kvůli kterému George nemohl dospat už dva týdny.. Od tohoto data počínaje si už ten můj klučina může legálně koupit alkohol a jít do všech klubů a barů. Má někdo to štěstí, že nemusí používat zfalšovaný řidičák :-)
V pondělí jsme si to oslavili soukromě - vzala jsem ho na večeři, dostal dáreček a vyrobila jsem mu přáníčko. O víkendu jsme oslavovali spolu s jeho bratranci a sestřenicí. Ti bydli Upstate NY blízko města Nayak, kam jsme večer vyrazili do baru.
George měl původně řídit domů, ale nakonec to dopadlo tak, že jsme museli přespat.. :-)
Hádejte proč :-)))
Během této návštěvy jsem poznala další dvě tetičky - a že jich už znám :-) Ale obzvláště tyto dvě byly mnou nějak unešené.. Jedna si mě dokonce fotila, jak prý jsem hezká :-))
Já bych taky fotila, kdybych neztratila foťák... :-(

0 Komentáře:

Okomentovat