Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Knedlíky

Tak jsem se k tomu ve čtvrtek dostala. Moje oblíbené jídlo - jahodové knedlíky. No, povedly se, soudím dle toho, že Caroline celou dobu, co jedla, zpívala Aleluja! :-) George si taky dva vyzvedl a hned si je zamiloval - stejně tak jako zbytek rodiny :-) Knedlíkům zdar!


3 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Ahoj Luci!
  Vypada to jako mnamka!
  Co Tvi rodice? Nevim, jak je na tom Kutna Hora a okoli se zaplavami, ale pry Caslav trochu plave. Moje babicka a deda meli na dvore more! Ale uz to snad opadava. Dum jim to nastesti nezasahlo.
  Mej se hezky, papa, D.

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Kutná Hora je v poho,Čáslav taky, nejhorší situace je Vrdy, H.Bučice,Žleby, prostě povodí Doubravy. Tam to je pod vodou. Ale mrtví zatím nejsou hlášeni :-))))

 3. Vorajda řekl(a)...
   

  Diky za info. To jsou srandicky, srandicky...
  No, my tu mame tricitky. Ale jeste to neni tak straslive parno jako v lete. Nastesti!
  Asi bych si ale mela prestat stezovat, co? :o) Tak ja uz mlcim.
  Mejte se, Dasa.

Okomentovat