Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Počasí


Tak se musím pochlubit. Už i my v New Jersey jsme měli v sobotu 24 stupňů! Heč! :-)

3 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Tak vidis! Jsem Ti to tam taky uz dlouho posilala! :o) Ale davej bacha, pokud nemas specialni kryt na cocku u fotaku, tak si ji timhle spalis! (Jen pratelska rada, vlastni zkusenost!:o)
  Papa, D.

 2. vousáč řekl(a)...
   

  To se nedivím, že tam áte 24 stupňů, když už je tam Květen, jak píšeš v minulém tématu!!! :-))))

 3. holkamodrooka řekl(a)...
   

  no vidis, jsem z toho nejak zblbla... hned to opravim..

Okomentovat