Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Školička


Na webu u Texasanky jsem se už pochlubila, že jsem dostala další jedničku ve škole, tak ještě tady (dělá mi to fakt dobře :-)
Na hodinách Řečnictví a komunikace, kam chodím pravidelně dvakrát v týdnu, nyní probíráme interview.. takže po troše nezáživné teorie a po spoustě historek našeho profesora, jsme konečně přistoupili k praxi. Dostali jsme seznam dvanácti interview, přičemž své jméno naleznete u dvou z nich. Jednou jste v pozici uchazeče o zaměstnání a podruhé představujete zaměstnavatele... Zaměstnavatelé musí interview dělat ve skupině tří, přičemž se střídají v otázkách a spolupráce je tedy nutná...
Interview, které jsem spolu s dalsimi dvěma "zaměstnavateli" provedla já, bylo ohodnoceno jako naprosto profesionální.. takže jednička zasloužená :-)
Doufám, že mi to tak půjde i nadále a dám vědět, jak jsem pochodila v roli uchazeče o zaměstnání...
Všem hodne úspěchů ve studiu!

0 Komentáře:

Okomentovat