Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Den Nezávislosti 2010


Letošní Den Nezávislosti jsme místo čtvrtého července oslavili až pátého. Lexie jsem nechala vyfotit už předem, než jsme odletěli a tak jsem měla pár foteček na rozdání tetičkám. Toho pátého jsme pak navečer vyrazili do města Ridgewood, kde jsme se s Georgem seznámili. Takových vzpomínek, co odtamtud máme. Lexie jsme šoupli do kočárku, zašli si na večeři a pak jsme shlédli moc hezký ohňostroj.


0 Komentáře:

Okomentovat