Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

První let

Tak Lexie už má za sebou svůj první let. Bylo to jen tři a půl hodinky, takže dobrý nácvik na ten dlouhý, do Německa. Jelikož nám to letělo už v sedm ráno, musela jsem Lexie budit podstatně dřív, než je zvyklá, tak si holka na letišti trochu schrupla. V letadle už jen na chvíli, ale je to hold nic moc, když ji musím celou dobu držet. Do toho Německa nám aspoň letectvo kupuje letenku i pro Lexie, takže ji budu moct na to spaní šoupnout do autosedačky.
No, a jinak to proběhlo dobře. Vzlétání si snad ani nevšimla, protože tlačila bobek a u přistávání si na chvilku fňukla, ale myslím, že to bylo také tím, že už ji ten let moc nebavil :-)

0 Komentáře:

Okomentovat