Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Lezeme!

Lexie bylo před čtyřmi dny pět a půl měsíců. Roste jako z vody, vypadá ale taková hubenější, tak si myslím, že se asi ještě víc vytáhla.. no, uvidíme v Německu, kde bude mít svoji šestiměsíční kontrolu, co nám paní doktorka/pan doktor řekne.
Minulý týden jsem jí zkusila dát mrkvičku a ta jí moc chutná, narozdíl od kaše. Nikde ji neplive a sní všechno, co si připravím do mističky. A včera začala lézt!! Jsou to jen takové začátky, ale jde jí to, holce :-) Jinak teda byla včera protivná se spaním během dne, pomalu oka nezamhouřila, ale asi ji trápí zuby. Tak na noc dostala medicínu a hned se jí líp spinkalo.

0 Komentáře:

Okomentovat