Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Liberty Science Center


Jelikož jsem na internetu našla, že většina muzeí po celých Spojených státech má toto léto vstupné pro vojsko zdarma, udělali jsme si výlet do Vědeckého muzea v Jersey City. Mělo to být zdarma jen pro příslušníky vojska a jeho nejbližší rodinu, tj. manželku a děti, ale nakonec jsme to dostali zadarmo úplně všichni, včetně kluka Georgovy sestry :-)
Bylo to spíše takové muzeum pro děti, ale i tak to bylo fajn. Rozhodně se tam budeme muset podívat znovu, až Lexie budou třeba tři nebo čtyři roky.

0 Komentáře:

Okomentovat