Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Advent


Ten čas tady tak strašně rychle utíká... vůbec se mi nechce věřit, že už tu jsem přes tři měsíce... je to až neuvěřitelný... Vánoce jsou za humny a já už jsem udělala adventní věnec, krabici lineckého a zítra jsou na řadě vanilkové rohlíčky... musím se činit... :-) Akorát Mikuláš asi nebude... :-(((

2 Komentáře:

  1. Alena Nohejlova řekl(a)...
     

    Ahoj Luci, koukám, že i přes to, že strávíš vánoce ve Spoj. státech, si je děláš po česku!!!(-: Jsem moc ráda, že sis tam našla přítele....Musí to být asi těžké, hlavně teď o svátkách, doufám, že si to tam užiješ a že strávíš nádherné a neopakovatelné Vánoce!! Měj se krásně Alča

  2. Vorajda řekl(a)...
     

    Luci, krasny venec! Ja Ti musim nekdy poslat fotky toho, co jsem vytvarela ja, spoustu pernicku a cervenymi maslemi jsem je navazala na chvoji, vypada to taky moc hezky. A hlavne cesky! :o) My Mikulase slavime, Caro maminka dokonce nekde nekoho sehnala, kdo sel prevlecen za Mikulase. Mej se moc hezky, myslime na Tebe!!! Pa, D.

Okomentovat