Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

A jaké jsem měla Vánočky?

Hned na začátku musím podotknout, že mi TROCHU chyběla atmosféra Vánoc... všude jsou sice bohaté výzdoby, ale to přeci není vše... Na Štědrý večer odpoledne jsem s rodinkou vyrazila do kostela. Myslela jsem, že tam nasaji trochu té vánoční atmosféry, ale nebylo odkud... Kostel vůbec nepřipomínal kostel a koledy nebyly koledami... Pak následovala štědrovečerní večeře... Šlo o španělské slavnostní jídlo Paella, které vidíte na obrázku - spousta rýže, zelenina, mušle, krevety, žralok atd. Ne že by mi to nechutnalo, ale bylo to poněkud ostřejší, než pravděpodobně snesu, takže jsem se po pěti minutách začala skoro dusit... ale jinak prima... Po večeři si jen holky rozbalily pár dárečků a šlo se spát - zbytek až 25. ráno... Moc všem děkuji za došlé (i poslané a pořád jesete očekávané) dárečky a přáníčka!

2 Komentáře:

  1. S.s.g.R řekl(a)...
     

    Ahojky Lucí, opožděně ti přeju Šťastný a veselý. Bohužel jsem se nedostala na net dřív, byla jsem o svátky (dokonce i o Vánoce) v práci :-(. Tak se měj krásně a užij si pořádný americký Silvestr :-). Páček a napiš.

  2. vousáč řekl(a)...
     

    Pochybuji, že by byl "pořádný americký"...

Okomentovat