Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

New York s Georgem

Tak jsem se konečně seznámila se svým sousedem... a 5. listopadu jsme spolu vyrazili do New Yorku, kde on bydlel téměř deset let (takže jako průvodce moc fajn)... byl to moc hezký den, za který mu opravdu děkuji, byli jsme spolu celých 14 hodin!! Na prvni schůzku to docela ujde, ne?

Prošli jsme celé Down Town od Central Parku až k Battery Parku, šli jsme do půlky Brooklin Bridge, vyjeli jsme až na samý vrchol Empire State Building, pak mě také zavedl do úplně úžasné cukrárny, poté procházka na Ground Zero a posezení s výhledem na oceán...

Ale nebyla bych to já, aby se něco nestalo... auto jsme měli zaparkované v Uptown. Když jsme tam dorazili, byla vybitá baterie, protože George nevypnul světla... takže jsme čekali a čekali, až nám jeden hodný mexičan pomohl a my mohli vyrazit domů... :-)
0 Komentáře:

Okomentovat