Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.


Tak jsme včera večer vyrazili s Georgem a jeho bratranci a sestřenicemi do NY na King Konga... vřele doporučuji, i když v jedné části už tam na mě té havěti bylo moc (skoro Jurský park)... ale moc hezký, vyberte si však lepší hodinu než my - po všech těch reklamách film začal ve čtvrt na jednu ráno, a jelikož trvá tři hodiny, tak jsem se pak domů dostala před pátou...

0 Komentáře:

Okomentovat