Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.


Na včerejšek jsme měli s Georgem naplánováno bruslení v Central Parku... (chtěla jsem se pobavit, protože on bruslit neumí - stejně tak jako jezdit na kole :-) ale jak je z fotecky zjevné, rozmysleli jsme si to... bruslak byl tak přeplněný, že už bychom se tam nevešli - a fronta byla tak dlouhá, že bychom tam stáli ještě dneska... Takže jsme nakonec i spolu s jeho bratranci a sestřenicí vyrazili do víru velkoměsta a po urputném boji v davu jsme se dostali až k vánočnímu stromu v Rockefeller Center... výzdoba krásná.... Pak jídlo v Apple Bees a bowling v Porth Authority (což je vlastně autobusák, ale najdete tam všechno... :-)

0 Komentáře:

Okomentovat