Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Jak nás táta učil: Chumelí se chumelí, Káča hází prdelí...

Tak takhle nás to tu zasněžilo - škola zavřená, holky doma = víc práce...

7 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Teda vypada to nadherne, jako z pohadky. Ale male pometluchy doma, to je taky nadeleni. My to meli jen jeden den, takze v poho. Ale ani ne kvuli snehu, jako kvuli naledi, na kterem Texasani neumi jezdit. :o)

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Tyhle sprostý věci, to si pamatuješ, ale co bylo včera k obědu, to musíš dlouho přemýšlet, co? Jinak tam máte pěknou kalamitu, skoro jako u nás na Moravě.

 3. Vorajda řekl(a)...
   

  Luci, vsechno nej k svatku!!!!

 4. holkamodrooka řekl(a)...
   

  moc diky Dasi... doufam, ze George nezapomene a ze to bude brat v potaz... jinak zadna oslava.. :-(

 5. Vorajda řekl(a)...
   

  Tak si udelej oslavu sama, to je zaruka! :o)) My jsme tu ted zase na palici, soudy a soudy a soudy. Ale mam jednu dobrou zpravu, Caro dneska mela prvni klavirni predstaveni a vyslo ji to! (Diky mne, samozrejme...:o))

 6. Anonymní řekl(a)...
   

  Všetko najlepšie ti prajem...
  Miloš...

 7. holkamodrooka řekl(a)...
   

  ahoj Milosi, moc diky za prani...
  oslava zadna, ale dosle pohledy a vsechna ta prani me moc tesi...

Okomentovat