Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

První sníh!!

Tak konečně je to tady!!! V noci na dnešek začalo sněžit... jen nevím, jestli mám mít radost nebo ne :-) Ale každopádně to vypadá moc hezky a tu zimu už to konečně připomíná...

3 Komentáře:

 1. S.s.g.R řekl(a)...
   

  Ahojky Lucí. Ty jo, to je nádhera. Docela ti to tam závidím akorát teda ne to, že jsi tam přes svátky. Ale doufá, že si to parádně užiješ a budeš dál informovat o tom, jak se tam máš. Páček Renča.

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Tady dneska celý den prší.

 3. vousáč řekl(a)...
   

  Jak by řekl děda Kemr: Chčije a chčije....

Okomentovat